Erkekler duygularını ve sevgilerini çok fazla belli etmemektedir. Fakat bazı davranışları ile sizi sevdiğini anlayabilirsiniz. Sevdiğiniz adamın sizi sevdiğini gösteren işaretler şu şekilde sıralanabilir:
Sizi Daima Dinler 
Hayatınızda ki adam siz ne anlatırsanız anlatın sizi daima dinlemeye hazırdır. Her konuda sorular sorarak ve görüşlerinizi belirtmenizi isteyerek düşünce ve fikirlerinize önem verir demek oldukça mümkündür.
Sizi Her Zaman Merak Eder 
Sizi gerçekten seven bir adam her zaman merak eder ve gün içerisin de sizi mutlaka arar. Günaydın ve iyi uykular mesajını atmayı ihmal etmez. Ne kadar iş hayatın da yoğun olursa olsun mutlaka size zaman ayırmaya çalışacaktır.
Size Uzun Uzun Bakar 
Eğer erkek arkadaşınız gözlerinize uzun uzun bakıyorsa, sizi gerçekten seviyordur. Çünkü, sadece seven bir adam uzun uzun izler sevdiğini.
Ailenizle İyi Geçinir 
Sizi gerçekten seven bir adam arkadaşlarınızı hatta ailenizi bile tanımak ister. Sürekli aileniz ya da arkadaşlarınız ile ilgili sorular sorar ve yakından tanımak için elinden geleni yapar.
Düşünce Ve Fikirlerinize Saygı Gösterir 
Her konuda ki düşünce ve fikirlerinize saygı gösterir. Ön yargı ile yaklaşmaz ve daima anlayışlı bir partner olur demek oldukça mümkündür. 
Sizinle Her Zaman Gurur Duyar 
Sizi seven bir adam başardığınız her konuda sizin arkanızda durur ve sizle gurur duyar. Gurur duyduğu için de arkadaşlarına bu durumu mutlulukla anlatır.
Önceliği Daima Siz Olursunuz 
Her zaman heryerde sizinle vakit geçirmek ister. Çünkü seven adam için öncelik daima sevdiği kadın olacaktır. Sizinle hayal kurar ve hep yanında sizi ister. Böylelikle hayatınızda ki adamın bu davranışı ile sizi sevdiğini anlayabilirsiniz.
Sizin İçin Fedakarlıklar Yapar 
Hayatında ki kadını gerçek anlamda seven her erkek bazı konularda sırf sevdiği kadın mutlu olsun diye fedakarlık yapmaktadır. Sizi sevdiğini sizi mutlu etmek adına yaptığı fedakarlıktan kolayca anlayabilirsiniz. Ayrıca fazla fedakarlık ilişkinizin tek taraflı yürümesini sağlar. Bu sebeple karşılıklı fedakarlıklar yaparak ilişkinizi daima uzun ve mutlu sürdürmenizi sağlamış olacaksınız.

Bir Cevap Yazın