Astroloji de ikizler değişken burç olarak tanımlanır. Hava grubuna bağlı bir burçtur. Tüm burçlar arasında en çekici kişiler ikizler burcu insanlardan çıkar. Oldukça zeki ve beceri sahibidirler. Değişken yapıya sahip oluşları çok yönlü olduklarını gösterir. Tek kişilik onlara asla yetmez ve bu nedenle burcun adı ikizlerdir.

İkizler Burcu Nasıldır?

Akıllı, macera seven özelliklerine denk bir burç bulmak oldukça zordur. Meraklıdır. Her şeyi öğrenmek, her konu hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Yaptıkları her şey aniden gelişir. Bir çok insan bu durumun önceden planlamış olduğunu düşünürler.  

İkizler Burcunun Özellikleri 

İkizler burcunun akılları yorulmaz, ruhları yaşlanmaz. Kendilerine özgü bir espri yeteneği vardır. Bu yeteneklerinden ötürü etrafındaki insanlar ikizlerden her zaman onları eğlendirmelerini bekler. Ancak bu durum çoğu zaman ikizlerin hoşuna gitmez. Bazı zamanlar yakın çevresindekilere karşı bile ciddi olabilirler. Bu özelliğinden vazgeçse bile ikizlerin her hali sevilecektir.

Zamanla bu durumu kendileri de fark edeceklerdir. Görünüşleri ve konuşmaları her zaman gençlik doludur. Çocuksu saflıkları vardır. Doğuştan gelen çekiciliğine kimse karşı duramaz. Üst düzey konuşma yetenekleri vardır. İnsanların duygusal yönleri ile ilgili konuşmaktan hoşlanmazlar. Derin konulara göre yüzeysel konuları daha çok severler. Duyguları paylaşıma açık değildir, gizemli bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden ikizler burcunu anlamak ciddi anlamda zordur. 

İkizler Kadını 

Fiziksel olarak çok çekici bir vücuda sahiptirler. Boyları uzundur ve vücutları biçimlidir. Tenleri biraz kırmızıya çalar ve saçları koyu kumral ve dalgalıdır. Son derece neşeli ve enerji dolu bir kişiliğe sahiptirler. Hareketli yapıları sayesinde hemen dikkat çekmeyi başarırlar. Birden fazla kişiliğe sahip oldukları için kararsızlığa çok fazla düşerler. Pratik zekaları sayesinde hızlı düşünürler ve bu da bir çok erkeğin dikkatini çekmeye yarar. İkizler burcu kadını oldukça gizemlidir ve kolay kolay çözülemezler. Sabretmeyi asla bilmezler. İsteklerinin hemen olması için büyük bir çaba sarf ederler. 
Yolculuk yapmayı çok severler. 

İkizler Erkeği

Bir bedende çift kişilik. İkizler erkeği denildiği zaman akla ilk gelen bu olmalıdır. Kişiliklerinden biri oldukça zeki, yerinde duramayan ve mantıklı bir yapıya sahip iken ikinci kişiliği bunun tam tersidir. İkizler erkeğinin fikri, düşünceleri anlık değişimler gösterebilir. 

Bir Cevap Yazın