Her zaman her yerde uyumlu olan, o insandır. Kötü haberleri bilmez yanı ile mutluluğun bekçisi sosyallik için yaratılmış kişi. O tam bir denge için yaratılmış ve mutluluk ona bağlıdır. Sevgilisi adeta göbek bağı gibi olmuş o yanında olsun ona o yetecek karakterdedir. Aradaki sorunları halletme yeteneğini söylemiyoruz bile, ayarların hepsini yapacak kapasitedir. Tok olanlar zor doyar, önemli olan aç olanı doyurmaktır. İşte bu barış yanlısı olan burç terazidir ve nasıl mutlu olur?

Gülümsemek onun yapısında var!

Tüm negatif düşünceleri kovan ve sadece kötü şeyleri istemeyen ve hem de bir zerresini istemeyen, bu insan ancak öyle mutlu olacaktır. Tüm dalları sana uzatan teraziye karşı senin de karşılık vermemen tabi ki üzecektir, onu seveceni mutlu et.

İnce ve görgülü olmak mutlu eder!

Tüm gülüşüyle farklı, konuşurken düzgün ve ahlaklı, adalet terazili ve tarzınla etrafındakilerden farklı ol. Bir ayak hareketinle onu heyecanlandır, gözün gönlün ona baksın ki, bu astroloji için de o beyaz bayrak sevdalısını mutlu et sen. Nazik olanı sever, elini tutup bırakmamanı sever ve fazla sever terazi.

Dengeli ve ılımlı olanda mutlu eder!

Her zaman ılımlıdır kendisi. Köprüleri hep açık değildir ama onlarsızda yapamaz. İnce eler sık dokur tüm her şeyi. En görgülüsünü arar durur sabırla ve bu sosyal hareket içinde kendine denk eş bulana dek. Bulursa o elleri sımsıkı tutar ve asla bırakmaz, lakin hiçte can acıtmaz o terazi görünümlü kuşkanadı elleri. Onun öbür adı dengedir. Elinde sopası olmasa da yürür bir ömür boyu eşini bulunca. Ona göre hayatın ipleri mutluluk yolundaki eşi ve dengesidir. Onun kontrollü alanlarında yüz ve gez. Uzlaşmaya çalışma zaten uzlaşmadır tüm yanı. Zaten dengesiniz birbirinize, tüm dengeler alt üst olmuş ne ararsın o sularda, ayrılma dur yanında ona yeter zaten sen, o ise  barışçıl, beyaz bayrak seven, mutluluk delisi, can dostu, cana yakın, uyumlu her hali, güzeldir sözü ve odur yol arkadaşı dengeli bir beyaz kelebek.

Bir Cevap Yazın